Shitmob bob 1987
Scenārija autors: Normunds Griestiņš
Režisors: Normunds Griestiņš
Operātors: Juris Pīlēns
Aktieri: TBC
Producējošā studija: FA Filma

Filma par centieniem izlauzties no sevis un ielauzties sabiedrībā.

Poētiskā veidā filma fokusējas uz diviem tēliem - Kokx un Putniņa. Abstrahējoties no sociālā un sadzīviskā šie tēli iemieso sevī vīrišķo un sievišķo. Viņi iejūtas dažādās lomās, izmēģina vairākus attiecību modeļus, līdzīgi ka cilvēki to dara reālajā dzīvē.
Sižets balstās un Kokx darba meklējumiem, kuros to sūta Putniņa - "ja tev nav darba, tu nevari būt kopā ar mani" - šādu ultimātu viņa uzstāda kā priekšnoteikumu viņu attiecībām. Šis konflikts pamazām sadalās trijos - Kokx pret Putniņu, Kokx pret sabiedrību, kas nedod tam darbu un Kokx pret sevi.  Beigās Kokx un Putniņa apmainās lomām, kur viņa akceptē savu mātišķo pusi un Kokx - infantilo. Putniņa klēpī šūpo mazo Kokx. Viņš gribētu, lai viņa viņu šūpo, un viņa gribētu vinu šūpot, bet tā kā šīs lomas ir apgrieztas, viņiem ir jānoiet tāls ceļš, lai nonāktu pie nepareizās situācijas, kas der abiem. Viņu laime arī ir šīs nepareizības atzīšana.

Filmas tēma- vientulības apzināšanās, gan vispārīgā ziņā - pēcgaršā, ko atstāj viss darbs kopumā, gan ainas, kas tiešā veidā attiecināmas uz šo tēmu. Par filmas noskaņu var izvirzīt apzīmējumu neapzinātā seksualitāte, ar to saprotot neparastas, netiešas seksualitātes klātbūtni uz ekrāna. Šādas seksualitātes pamatā sakņojas tas, kas mums līdz galam nevar būt saprotams, bet transformējas darbībā, piemēram, kāds neparasts pievilkšanās spēks starp cilvēkiem. Seksualitāte filmas personāžiem tiks veidota apgriezta - meitenei piemīt vīrišķīgas ķermeņa formas un mazliet valdonīga uzvedība, kamēr puisis is pretējs - smalku balsi, rotaļīgumu plastikā un uzvedībā. Tomēr abi tēli pilnībā identificējas ar savu dzimumu.

Attīstības posms