JAUNUMI

 
Režisores Ievas Ozoliņas dokumentālā filma

Mana māte valsts

Mana māte valsts from FA Filma on Vimeo.

Una ir pirmais cilvēks Latvijā, kas izmanto izmaiņas likumā, un bez tiesas procesa atgūst savu adopcijā mainīto vārdu un uzvārdu. Meklējot savu Imantas bērnu namā pazaudēto māsu, Una atklāj, ka viņai kopumā ir četras māsas.
Viņa ir viena no retajām un drosmīgajām, kas neskatoties uz sarežģījumiem, dodas māsu meklējumos, kas iemet jauno sievieti ceļojumā no Amerikas līdz Krievijai.
Gandrīz neiespējamo uzdevumu palīdz risināt gan Krievijas masu mediji, gan draugi un paziņas, gan pašas Unas neatlaidība.

 

 

Režisore Ieva Ozoliņa,
producente Madara Melberga,
kopproducents Larus Jonssons,
operators Mārcis Slavinskis,
montāžas režisors Jurģis Ločmelis,
komponists Mikaels Linds.
Studija FA Filma (Latvija) un Republik (Islande)

Par studiju FA Filma


Dibināta 1997. gadā, FA Filma fokusējas uz spēlfilmu un dokumentālo filmu ražošanu. Mūsu prioritāte ir veicināt individuālo redzējumu kino jomā, veidojot filmas kas ataino laiku, kurā mēs dzīvojam un fokusējoties uz jauno, novitāro meklējošu auditoriju. 

Madara Melberga - producente

Juris Poškus - režisors

Laura Oliņa - projektu koordinātore/ biroja vadītāja

SIA FA Filma ir noslēgusi 2016.gada 12.maijā līgumu Nr. SKV-L-2016/281 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.